Compare Listings

Trendet e dekorimit për vitin 2020!

Trendet e dekorimit për vitin 2020!

Vit pas viti arredimi dhe dizanjet e shtëpive po pësojnë ndryshime. Ndërsa ne jemi tashmë gati për një dekadë të re, është koha të hedhim një vështrim se çfarë presim lidhur me dekorin e shtëpisë për 2020. Tendencat e arredimit mund të jenë të nejoshme për të gjetur frymëzim për arredimin ose rinovimin, por kjo […]

Dekorimet gjatë festave!

Dekorimet gjatë festave!

Padyshim që kjo konsiderohet si periudha me e mire e vitit. Por e dini se çfarë e bën këtë periudhë akoma edhe më të mirë? Dekorimi i shtëpisë tuaj me dekoret e Krishtlindjeve, ato madje mund të ndryshojnë edhe gjendjen tuaj shpirtërore. Përhapni në cdo cep të shtëpisë tuaj frymën e festave me ide krijuese […]

Disa mënyra se si mund të dekorojmë ambientet e shtëpisë me gjethet e vjeshtës!

Disa mënyra se si mund të dekorojmë ambientet e shtëpisë me gjethet e vjeshtës!

Meqënësë jemi ne stinën e vjeshtës dhe kjo stine na dhuron nje shumëllojshmeri ngjyrash, po ju japim disa ide se si mund ti përdorim gjethet të cilat marin ngjyra jashtëzakonisht të bukura në këtë stinë. Dekore me gjethe të cilat mund ti bëni vetë! Punët artizanale me gjethet e vjeshtës nuk është e thënë të […]

Këshilla për të zbukuruar shtëpinë tuaj!

Këshilla për të zbukuruar shtëpinë tuaj!

Kur një dhomë është mobiluar në mënyrë bashkekohore na bën të mos duam kurrë të largohemi nga shtëpia. Padyshim që e bukura nuk ka fund, por pasi ju të keni mobiluar çdo dhomë të shtëpisë tuaj ashtu sic duhet, është e natyrshme të dëshironi të kaloni kohë në shtëpi. Ka shumë mundësi zgjedhje për dekorimin […]

6 mënyra të thjeshta për ti dhënë ngjyrë dhomës suaj!

6 mënyra të thjeshta për ti dhënë ngjyrë dhomës suaj!

Dëshironi ti jepni më shumë jetë dhomës tuaj, por nuk dëshironi të harxhoni shumë kohë? Nuk është e nevojshme të lyeni dhomën , apo të ndërroni tapicerinë e një divani për ti dhënë një pamje të re dhomës. Këto janë disa mënyra ekonomike dhe të lehta për të shtuar ngjyrën pa shpenzuar shumë para ose […]

Top Tips per Arredimin e shtepise tuaj!

Top Tips per Arredimin e shtepise tuaj!

Top Tips per Arredimin e shtepise tuaj! Arredimi i shtepise tuaj mund te jete sa kenaqesi po aq edhe mund te kthehet ne nje torture te vertete. Me poshte po ju paraqesim disa keshilla te cilat nese i ndiqni, do ta shikoni se arredimi i nje hapesire te brendshme nuk eshte aq i veshtire sa […]