Compare Listings

Stili Bohem! Si te ndiheni te lire te arredoni shtepine tuaj pa rregulla?

Stili Bohem! Si te ndiheni te lire te arredoni shtepine tuaj pa rregulla?

Si te ndiheni te lire te arredoni shtepine tuaj pa rregulla?

Nese e njihni veten per Bohem dhe doni te vendosni stilin e jetes edhe ne arredimin e shtepise tuaj, ne po ju ofrojme disa ide:

Stili Bohem nuk mund te gjendet ne dyqanet e mobiljeve.

 

Se pari ju duhet te gjeni stilin qe ju intereson dhe frymezon. Ju mund ta dekoroni me sende dhe mobilje te mbledhura nga gjithe bota. Diku nje aksesor elefant, kamel te mbledhura nga India, Budha gjithashtu.

Dekoroni murin tuaj me harten e botes.

Mobilje vintage te mbledhura kohe pas kohe, te cilat kane nje histori, mund te perfaqesojne me se miri stilin tuaj unik!

 

Nje divan me ngjyra te forta me nje stil unik do ta bente mbreselenese ne syrin e miqve

Jastiqe te ndryshme ku asnjeri nuk ka nje ngjyre por jane te rehatshem dhe perfaqesojne nje stil te lire dhe mendjehapur.

Qendroni afer natyres!

Kthejeni shtepine tuaj edhe ne nje xhungel!

Tentoni! Normalja nuk eshte per ju! Nje dhome disi e frikshme per te tjeret, per ju eshte inspirim.

Related posts

6 Arsye pse të bëhesh Agjent Imobiliar!

  A jeni gati për pavarësi? Atëhërë kjo është puna për ty! Ne të gjithëve na...

Continue reading

6 mënyra të thjeshta për ti dhënë jetë dhomës tuaj pa bërë ndryshime të mëdha!

Dëshironi ti jepni më shumë jetë dhomës tuaj, por nuk dëshironi të harxhoni shumë kohë?...

Continue reading

‘’5 arsye pse duhet të blini një apartament në fazë ndërtim!’’

Nëse keni kohë që po kërkoni të bëni investimin e duhur për pronën tuaj të jetës, ju...

Continue reading