Compare Listings

Disa  truke për arredimin  e ambienteve të shtëpisë!

Disa truke për arredimin e ambienteve të shtëpisë!

Po ju tregojmë disa nga truket të cilat arkitektet përdorin për arredimin e brëndshëm të shtëpise. 1. Zbukuroni divanet me jastekë Në mënyre që divani juaj të duket më bukur vendosni jastëkë në qoshet e saj . Mundësisht të jënë dy jastëk të përmasave më të mëdha dhe dy jastëkë me përmasa më të vogla […]

6 Arsye pse të bëhesh Agjent Imobiliar!

6 Arsye pse të bëhesh Agjent Imobiliar!

  A jeni gati për pavarësi? Atëhërë kjo është puna për ty! Ne të gjithëve na ështe dashur të ndeshemi me sektorin e pasurive të paluajtshme në shumë pika të jetës sonë, pavarësisht nëse blejmë, shesim ose marrim me qira . Agjentët e pasurive të paluajtshme janë sipërmarrës të vërtetë që menaxhojnë shërbimin ndaj klientit, […]

Afati i fundit i rivlerësimit të pronave

Afati i fundit i rivlerësimit të pronave

Jemi në 3-mujorin e fundit të afatit të rivleresimit( amnistisë që ka ofruar shteti për pagesen e tatimit nga 15% në 3%). Ju këshillojmë ta realizoni nëse keni ndërmend të shisni pronën tuaj në një periudhë afatmesme! Rivlerësimi i ardhshëm mund të jetë për 4 vjet ose ndoshta dhe për më shumë! Na kontaktoni: Ju […]

Hapat qe duhet te ndiqni per blerjen e apartamentit me kredi.

Hapat qe duhet te ndiqni per blerjen e apartamentit me kredi.

1.Takoni nje konsulent per percaktimin e kerkeses tuaj. Nese keni vendosur te bleni nje apartament ne Tirane eshte e rendesishme qe paraprakisht te beni nje takim me nje konsulent imobiliar per te marre nje informacion per tregun, cmimet opsionet e mundeshme. Nje takim me nje konsulent do ju ndihmoje per te gjetur alternativat me te […]

Trendet kryesore të ngjyrave në arredim për vitin 2021!

Trendet kryesore të ngjyrave në arredim për vitin 2021!

Ne shpesh priremi të pëlqejmë tone të ndritshme, kjo pasi ngjyrat ndikojnë në humorin tonë dhe në përceptim. Prandaj, për arredimin e brëndshëm disa njerëz zgjedhin muanca më të forta , të tjerë nuanca më të buta që të sjellin edhe një ndjesi qetësie dhe relaksi.   Nuancat neutrale, të ngjyres rozë janë më të […]