Compare Listings

Trendet E Arredimit Te Shtepise Sipas Shenjave Te Zodiakut, Sot Eshte Dita E Gaforres

Trendet E Arredimit Te Shtepise Sipas Shenjave Te Zodiakut, Sot Eshte Dita E Gaforres

Gaforrja (21 Qershor – 22 Korrik). Te sjellesh natyren ne ambientet e banimit.

Shenja e Gaforres eshte e dashuruar pas natyres, dhe ku ka menyre me te mire per ta shprehur ate se sa duke e sjelle natyren brenda ambjenteve te shtepise, nepermjet pemeve dekorative apo luleve. Bimet jo vetem qe kane tendece te sjellin jete ne ambientet ku ato jane, por krijojne dhe nje ambient komond dhe relaksues gjithashtu. Ty si Gaforre te pelqen te kesh gjera te thjeshta, minimaliste por qe i japin sharm dhe elegance ambientit ku jeton. Megjithese eshte e veshtire te gjesh sot njerez qe sjellin pjese te natyres ne ambientet ku jetojne, ty te pelqen ta besh kete sepse kjo eshte natyra jote, perkujdesese ndaj natyres ashtu si je dhe ndaj njerezve afer teje dhe jo vetem.

 

 

 

Related posts

Arredimi me Feng Shui

Arredimi me Feng Shui, për ti sjellë energji pozitive shtëpise tuaj! Shtëpi e ëmbla...

Continue reading

Një çantë që kushton sa një vilë luksoze në periferi të Tiranës!

Mund ta besoni dot që një aksesor i tillë si çanta mund të kushtojë shumë më tepër se...

Continue reading

Cila është filozofia e këtij biznesi?

‘’The exiting thing about Real Estate is that you can get rich helping other people to get...

Continue reading

6 thoughts on “Trendet E Arredimit Te Shtepise Sipas Shenjave Te Zodiakut, Sot Eshte Dita E Gaforres”

 • spougging

  March 20, 2021 at 12:44 am

  https://ponlinecialisk.com/ – generic cialis vs cialis

 • vyeusdanmm

  March 27, 2021 at 12:56 pm

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

 • Stacey

  April 11, 2021 at 10:37 pm

  Undeniably consider that which you said. Your favourite justification appeared to be at the net the simplest factor to
  be mindful of. I say to you, I definitely get annoyed even as other people
  think about worries that they just don’t realize about.

  You managed to hit the nail upon the highest and outlined out
  the entire thing with no need side-effects , other folks can take a signal.
  Will likely be back to get more. Thanks 0mniartist asmr

 • Aundrea

  April 14, 2021 at 10:35 am

  Saved as a favorite, I really like your website!
  0mniartist asmr – http://signup.com,

 • Myronlam

  April 15, 2021 at 10:57 pm

  free local dates
  date sites

 • Margo

  April 16, 2021 at 7:03 am

  whoah this blog is wonderful i really like reading your articles.
  Stay up the good work! You know, many people are hunting round for this information, you could aid them greatly.
  0mniartist asmr (bitly.com)

Leave a Reply to spougging Cancel reply