Compare Listings

Trendet E Arredimit Te Shtepise Sipas Shenjave Te Zodiakut, Sot Eshte Dita E Gaforres

Trendet E Arredimit Te Shtepise Sipas Shenjave Te Zodiakut, Sot Eshte Dita E Gaforres

Gaforrja (21 Qershor – 22 Korrik). Te sjellesh natyren ne ambientet e banimit.

Shenja e Gaforres eshte e dashuruar pas natyres, dhe ku ka menyre me te mire per ta shprehur ate se sa duke e sjelle natyren brenda ambjenteve te shtepise, nepermjet pemeve dekorative apo luleve. Bimet jo vetem qe kane tendece te sjellin jete ne ambientet ku ato jane, por krijojne dhe nje ambient komond dhe relaksues gjithashtu. Ty si Gaforre te pelqen te kesh gjera te thjeshta, minimaliste por qe i japin sharm dhe elegance ambientit ku jeton. Megjithese eshte e veshtire te gjesh sot njerez qe sjellin pjese te natyres ne ambientet ku jetojne, ty te pelqen ta besh kete sepse kjo eshte natyra jote, perkujdesese ndaj natyres ashtu si je dhe ndaj njerezve afer teje dhe jo vetem.

 

 

 

Related posts

6 mënyra të thjeshta për ti dhënë jetë dhomës tuaj pa bërë ndryshime të mëdha!

Dëshironi ti jepni më shumë jetë dhomës tuaj, por nuk dëshironi të harxhoni shumë kohë?...

Continue reading

‘’5 arsye pse duhet të blini një apartament në fazë ndërtim!’’

Nëse keni kohë që po kërkoni të bëni investimin e duhur për pronën tuaj të jetës, ju...

Continue reading

Hapat qe duhet te ndiqni per blerjen e apartamentit me kredi.

1.Takoni nje konsulent per percaktimin e kerkeses tuaj. Nese keni vendosur te bleni nje...

Continue reading