Compare Listings

Përshkrimi

Ne nje prej zonave elitare te kryeqytetit shitet apartament luksoz 3+1!
Apartamenti eshte i investuar me detaje luksoze dhe i pa banuar me pare.
Vendodhja strategjike i mundeson akses te menjehershem me rruget kryesore dhe parkun e liqenit.
Organizohet ne nje sallon te madh se bashku me kendin e gatimit dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej te cileve me dritare, nje dhome tharje dhe nje ballkon.

Apartamenti ka certifikate pronesie.

Detaje

Përditësuar në November 22, 2022 at 10:37 am

  • Property ID: 530181045-173
  • Cmimi: €259,000.00
  • Property Type: Apartamente per shitje
  • Property Status: For Sale

Adresa

  • State/county: Albania
  • Neighborhood: Tirane
  • Shteti: Albania

Features

Schedule a Tour

Your information

juliremax
juliremax

Pyesni për këtë pronë