Compare Listings

Përshkrimi

Kompleksi rezidencial më i ri multifunksional me infrastrukturë bashkëkohore, është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ju ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju.Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta,
Apartamenti i tipologjise 2+1 me sip 97.56m2 ,ka nje planimetri perfekte dhe organizim te rregullt, ku hyrja realizohet nepermjet nje korridori shperndares per ne dhomen e ndenjes, dhomat e gjumit dhe tualetit.

Adresa

  • State/county: Albania
  • Shteti: Albania

Schedule a Tour

Your information

juliremax
juliremax

Pyesni për këtë pronë