Compare Listings

Përshkrimi

Ne zonen e Don Bosko shitet apartament me 3 dhoma gjumi, sallon dhe ambjent gatimi te vecuar.
Apartamenti ndodhet ne nje objekt me ashensor dhe me hapsira rreth tij.
Planimetria e apartamentit eshte korrekte, shperndarja e dhomave behet nepermjet nje koridori, salloni dhe dhoma e gjumit matrimoniale kane dalje secila ne ballkon.
Apartamenti ka dy tualete.Dhomat e gjumit dhe salloni jane te shtruara me parket.
Prona shitet e mobiluar pervec disa sendeve personale.

Detaje

Përditësuar në January 22, 2021 at 10:33 am

  • Property ID: 530161002-105
  • Cmimi: €90.00
  • Sipërfaqja: 120
  • Sipërfaqe toke: 0 Albania
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualete: 2

Adresa

  • City: Tirane
  • State/county: Albania
  • Shteti: Albania

Schedule a Tour

Your information

juliremax
juliremax

Pyesni për këtë pronë