Compare Listings

Përshkrimi

Shitet dyqan me nje siperfaqe 46.4 m2, ne kompleksin Ana. Ky ambjent mund te pershtatet edhe ne nje apartament 1+1. Dyqani ndodhet ne nje kompleks teper cilesor dhe te zhvilluar, dhe ne nje zone teper te kerkuar
si per banim dhe per zhvillimin e bizneseve.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone dhe me teper informacione jeni te lutur te na kontaktoni!

Detaje

Përditësuar në January 22, 2021 at 10:34 am

  • Property ID: ID: 530161021-99
  • Cmimi: €37.00
  • Sipërfaqja: 46.4
  • Tualete: 1
  • Property Status: For Sale

Adresa

  • City: Tirane
  • State/county: Albania
  • Shteti: Albania

Schedule a Tour

Your information

juliremax
juliremax

Pyesni për këtë pronë