Compare Listings

Apartament ne shitje 2+1 tek Residenca “Kodra e Diellit 2” per 89’000 Euro

$89,000.00

Description

Ne nje nga rezidencat me te preferuara per banim ne Tirane shitet apartament 2+1 me dy tualete totalisht i mobiluar.
Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem me nje sallon te mirendricuar , ambienti i gatimit i vecuar, dhe dy dhoma gjumi, njera prej te cilave ka edhe tualet.
Apartamenti eshte totalisht i investuar me rifinitura nga me cilesore.
Apartamenti per vendodhjen dhe kualitetin e punimeve qe ka eshte nje mundesi shume e mire jo vetem per banim por edhe per investim.
Prona disponon certifikate pronesie
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detail

Updated on July 18, 2019 at 6:46 am

  • Price: $89,000.00
  • Property Size: 85
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2

Address

  • Address: Kodra e Diellit 2 - Selitë, Shqipëri
  • Country: United States

Schedule a Tour

Your information

Contact info

juliremax
juliremax

Enquire about this property