Compare Listings

Apartament 2+1 te Green Coast, Palase

$202,000.00

Description

Green Coast një vendpushim i ri Premium në Mesdhe – është ndërtuar strategjikisht në Palase, një nga vendet më të mira në Rivieren Shqiptare. Palasa është një nga vendet më piktoreske, me një pamje të mrekullueshme të detit Jon, që ndodhet midis Vlorës dhe Sarandës, shumë afër Dhërmiut dhe Himarës dhe arrihet lehtë nga Korfuzi nëpërmjet porteve në këto qytete. Apartamenti ka nje siperfaqe ndertimi 113.4 m2, siperfaqe parcele (Oborri) 110.7 m2 dhe vend parkimi 31.12m2 per 2 makina. Eshte 2+1 me pamje dhe ballkon nga deti, me cilesi ndertimore maksimale dhe pamje fantastike nga deti Jon

Klasifikohet si Vila 4 Family ne projektin e pergjithshem.
.
.
.
Green Coast Resort u ofron mundësi investimi klientëve të tanishëm dhe të ardhshëm, vendas dhe ndërkombëtarë, përmes Programit të Qiradhënies dhe Bashkëpronësisë së Pronës.

AVANTAZHET E PROJEKTIT
o Vendodhja strategjike, në një nga zonat më të bukura të Rivierës Shqiptare, ku ndërthuret mali me detin, shumë afër pranë parkut kombëtar të Llogarasë.
o Investim i sigurt si pjesë e Balfin grup, grupit më të madh të investimeve jo vetëm në Shqipëri por një ndër grupet më të fuqishme dhe më serioze në rajonin e Ballkanit.
o Cilësia e lartë e ndërtimit, konform modeleve dhe standardeve evropiane.
o Projektimi i resortit nga studio projektimi dhe arkitekture të huaja, me eksperiencë të gjatë dhe të suksesshme ndërkombëtare.
o Investim i zgjuar dhe me kthim të shpejtë, falë skemave risi të menaxhimit dhe qiradhënies së pronës.
o Manaxhimi i resortit dhe mirëmbajtje në nivel të lartë.
o Siguri e lartë, sistem monitorimi 24/7.
o Shëtitorja Green Coast me shërbime në dispozicion të banorëve dhe pushuesve (bare, restorante, beach-bare, supermarket, qendër sportive, amfiteatër etj).
o Hoteli me 5 yje, një nga markat më të njohura botërore, i cili po sjell një standard të lartë në strukturat akomoduese në turizmin bregdetar elitar në Shqipëri.

Detail

Updated on July 18, 2019 at 6:45 am

  • Price: $202,000.00
  • Property Size: 110.7 m2
  • Land Area: 109.5
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Garage: 1

Address

  • Address: Rruget e Bardha - Palase, Vlore - Vlora, Shqipëri
  • Country: United States

Schedule a Tour

Your information

Contact info

juliremax
juliremax

Enquire about this property